İlknur Özüm

bir kına gecesi bu kadar olur heralde herşey yerli yerinde oldu örf ve adetlerimize uygun bir kına gecesi oldu. Altın Kafes Kına Organizasyonlarına çok Teşekkür Ediyorum.

İlknur Özüm

( Grafiker )

Diğer Müşteri Yorumları

her şey için teşekkür ediyor ve tavsiye ediyorum. eksiksiz ve sorunsuz bir gece geçirdim. Gelen kızlara & özellikle samet beye teşekkür ediyorum ilgilerinden dolayı

Buse Güngör

( Market Reyon Şefi )

Öncelikle altın kafes kınayı hiç araştırmadan internetten buldum hint kınacısı için aramıştım sonrasında uygun kına paketi düzenlediler ve organizasyonu tam anlamı ile yapıldı. Herşey istediğimiz gibiydi. gelen ekibe ve samet beye çok teşekkür ediyorum. herkese tavsiye edebileceğim firmadır.

Anıl Aytaç

( Reklamcı )

kına gecesi organizasyonundan çok memnun kaldık her şey için teşekkür ediyor & bütün evlenecek bayanlarada tavsiye ediyorum. kesinlikle altın kafes kına organizasyonu diyorum. çalışmalarınızdaki başarıların devamını diliyorum. mutlu gelinler nasip etsin :)

Yaren Demir

( İşletmeci )

Altın kafes kına organizasyonlarına çok çok çok teşekkür ediyorum. Gelen arkadaşlar çok güler yüzlü ve misafirlerimde çok farklı gördüler daha öncesinde bir çok kınaya katıldılar ilk bende gördüler ve bekar arkadaşlarım çok tavsiye ediceğimden emin olabilirsiniz. :) Her şey İçin Teşekkür Ederim.

Burcu Say

( Ögretmen )
Web Tasarım & SEO Ufuk Karaca