Gizlilik

Altın Kafes Kına Organizasyonları

 

 

Bu güne dek yaptığımız her organizasyon işinden alnımızın akı ile çıkmış olmanın verdiği memnuniyeti yaşıyoruz. Aklınıza gelen her türlü organizasyonu uzman kadrolarımızın da yardımı ile ve en son teknolojiyi de yanımıza alarak yapmanın ve üstesinden gelmiş olmanın bizim için en değerli motivasyon kaynağı olduğunu bilmelisiniz. Sünnet, düğün, nişan, davetler, açılışlar, fuarlar, kına geceleri ve daha neler, neler, hep bizim prensiplerimizden ödün vermeden yaptığımız çalışmaların eseridir. Televizyon kanallarından tutun da bazı siyasi partilerin tanıtım organizasyonlarına kadar bizim elimizin değmediği bir yer yok. Kurumsal kimliğimizin olması ise bizi konu gündeme geldiğinde diğer firmalardan ayıran en büyük özelliğimizdir. Bize ulaşan ve istediği temalar çerçevesinde organizasyon hazırlamamızı isteyen kişilerin tüm kimlik bilgileri tarafımızca gizli tutulmakta ve 3. şahıslara kesinlikle verilmemektedir. Gizlilik ilkesi olmazsa olmazımızdır.

Çalışmakta olduğumuz mankenler, fasıl heyetler, jonglörler, animatörler, teknik ekipler ve organizasyon ile ilgili aklınıza gelen her şey en kalitelisi ve en güvenilir olanlarıdır. Mekan süslemeleri, havai fişek gösterileri, catering hizmetleri, palyaço gösterileri, ses ve ışık düzenlemeleri hepsi de 1. kalite ekipmanlarla ayağınıza kadar getirilecektir. Gizlilik temel prensibi içinde yaptığımız her türlü organizasyon işlerinden siz istemedikten ve anlatmadıktan sonra kimsenin haberinin olmayacağını bilmelisiniz. Sizlerden aldığımız itici güç bizi daha da ileriye taşımaya yetecek kadar ileri düzeylerdedir. Bize ulaşmak için telefonlarımıza veya internet adresimize çağrı bırakmanız yeterlidir, talepleriniz hemen değerlendirmeye alınacak ve sizinle iletişime geçilecektir. İsteklerinizin bizim için emir sayılacağını aklınızdan çıkarmamalısınız. Dilerseniz tüm organizasyonu bizim profesyonel ellerimize bırakabilir ve A dan Z ye kadar biz ilgileniriz, dilerseniz siz konsepti belirler ve bizden destek alabilirsiniz.

Özel geceler ve günler bizim uzman ekiplerimiz ile çok daha farkındalık yaratacak etkiler gösterecek ve uzun süre hafızalardan gitmeyecektir. Kendi tarzını belirlemeyi seven stil sahibi herkesin organizasyonlarında bizim imzamız var. Siz de ayrıcalıklı olanlar grubuna dahil olmak istiyorsanız bize ulaşın, gelin el ele verelim ve sizin için yapacağımız muhteşem organizasyon gözlerinizi kamaştırsın. Tarihi mekanlar, modern salonlar, 5 yıldızlı oteller, kır düğünü temaları hep bizimle harika anların yaşanması demektir. Siz sadece o gecede nasıl eğleneceğinizi ve gecenin keyfini nasıl çıkaracağınızı düşünün gerisini bize bırakın. Biz en başından sonuna kadar hep sizin yanınızda olacağız ve en küçük bir aksaklığa bile meydan vermeyeceğiz. Unutmayın en yakın sırdaşınız biz olacağız!!!


Bizimle iletişim Kur.

Atışalanı Cad. No:143 Eydemir Pasaj Girişi No:33 Atışalanı – Esenler/İST.

0536 744 11 87

info@altinkafeskina.com

http://www.altinkafeskina.com

Web Tasarım & SEO Ufuk Karaca