Kullanım Şartları

Altın Kafes Kına Organizasyonları

 

 

Organizasyon firmaları ile anlaşmalar yapılacağı zaman sözleşmelerle belirlenen bazı özel maddelerin devreye girmesi kaçınılmazdır. Yapılacak işin önemine göre belirlenen bu şartlar yazılı maddeler halindedir ve her iki tarafında okuyarak bu maddeleri kabul ettiğini belirten bir imza protokolüne ihtiyaç duyulur. Firma olarak biz kendimize son derece güvenen, yaptığı işin sorumluluğunu üzerine almaktan çekinmeyen bir yapıya sahibiz. Müşterilerimizin ve bizim karşılıklı olarak bir çok yasal hakkımızın olduğunun bilincindeyiz, bu da maddeler halinde detayları ile karşı tarafa bildirip onaylamasını bekliyoruz. Web sitemizde dilediğimiz zaman değiştirmeler yapabiliriz, sözleşme şartları gereğince yaptığımız değişiklikler site sayfalarında yer aldığı zaman yürürlüğe girmiş demektir. Site yayınlarımızı kimseye bildirimde bulunmadan istediğimiz zaman değiştirme ve yenileme hakkına sahibiz.

Sitemize bizim bilgimiz dahilinde giren, sitede oynamalar, yapılan izinsiz kayıtlar, imha, hırsızlık yapılması gibi olasılıklar hiçbir şekilde bizi bağlamaz. Bu tarz sıkıntılardan doğan olası mağduriyetlerin bizi bağlamayacağını da yasal hakkımız olarak görüyor ve ilan ediyoruz. Müşterilerimize ait sunumlar, bilgiler, görseller ve onların her türlü hakları da bizim sorumluluğumuzdadır. Olası sorunlara karşı derhal müdahale edecek ve sorunu ortadan kaldıracağız. Ancak sitemize yapılacak bir saldırı halinde sorumluluk almayacağımızı da belirtmemiz gerekir. Müşteri selameti için gizlilik temek prensibimizdir, 3. şahıs kişilerle müşterilerimizin hiçbir bilgisinin paylaşılmayacağının garantisini veriyoruz. Anlaşmalarımız sadece bizi ve müşterilerimizi bağlar, iki tarafın arasındadır. Sitemizin alt yapısı ile ilgili her türlü çalınma, uygunsuz kullanım, değiştirilme, kopyalama gibi sorunlarda yasal haklarımızı kullanarak konu ile ilgili mahkemelere baş vuracağımızın da bilinmesini istiyoruz.

Kendi sitemiz üzerinden başka sitelere link verebiliriz, link verdiğimiz sitelerin yayınladıklarının doğru olup olmadığı bizi ilgilendirmez, bundan sadece diğer site sorumlu tutulabilir, bundan dolayı olabilecek sıkıntıların da bizi bağlayıcı özellikleri yoktur. Onların bizim sitemizden bağımsız kuruluşlar olduğunun bilinmesi önemle gereklidir. Ancak sitemize girip de yukarıda saydığımız olası hataları yapacak olanlara karşı yaptırım gücümüzü kullanacağız. Siteyi kullanacak olanların öncelikle kullanım koşulları hakkında bilgilenmeleri ve bu doğrultuda kuralları kabul etmeleri gereklidir. İletişim hataları, kayıplar, işlemlerde meydana gelebilecek olası aksilikler, virüs bulaşması gibi sorunların bizi bağlayıcı hiçbir özelliği yoktur. Bu konuda hiçbir taahhütte bulunmadığımızı ve bulunmayacağımızı da belirtmekte yarar görüyoruz. Sitemize giren her kişi ve kuruluş, sözleşme akdini okumuş ve kabul etmiş sayılacağını bilmelidir. Biz site yönetimi olarak elimizden geldiğince sitemizin doğru bilgilerle dolu olmasına gereken özeni göstermekteyiz. Sitemize üye olmak isteyen herkese kapımız açıktır, şartlarımızı okuyarak kabul edebilirsiniz.


Bizimle iletişim Kur.

Atışalanı Cad. No:143 Eydemir Pasaj Girişi No:33 Atışalanı – Esenler/İST.

0536 744 11 87

info@altinkafeskina.com

http://www.altinkafeskina.com

Web Tasarım & SEO Ufuk Karaca