Misyonumuz

Altın Kafes Kına Organizasyonları

 

 

Düğünler, özel geceler, nişan törenleri, sünnet düğünleri, kına gecesi organizasyonları, açılış ve davetler, fuarlar, festival ve şenlikler bizimle bir başka anlamlı, bir başka güzel oluyor. Elimizi attığımız ger iş, sanki sihirli bir değnek dokunmuşçasına bir anda muhteşem bir görselliğe dönüşüyor. Bunda profesyonellikten ve kaliteden ödün vermeyen ekip arkadaşlarımızın da çok büyük payı var tabii. Tek sloganımız var; siz isteyin biz yapalım !!! işte hepsi bu. Sektördeki en bilindik firmaların başındayız ve bundan sonra da prensiplerimizden taviz vermeyi asla düşünmüyoruz, biz kalite ve güvenilirlikle kendimizi kanıtladık. Sizlerden aldığımız hepsi de müspet karşılıklar bizi daha ileriye taşıyacak itici gücümüzdür. A ana Z ye kadar bir organizasyonda ne gerekiyorsa yapıyor ve sizlere sunuyoruz, siz sadece o en mutlu gecenizi nasıl eğlenerek geçireceğinizi düşünün yeter.

Tarihi değeri olan veya modern otellerin salonlarını mı arzu edersiniz veya yemyeşil kırların üzerinde bir organizasyon mu? Biz sizinle hepsine varız, organizasyonun yapılacağı birlikte belirledikten sonrasını bizim hünerli ellerimize bırakın. Salon veya mekan süslemeleri, masa sandalyelerin giydirilmesi, platform gerekiyorsa onun hazırlanması, yürüyüş koridorunun çiçeklerle süslenmesi için balonlar, çiçekler, ses, ışık ve görüntü düzenlemeleri, misafirlerin karşılanması, yerlerine kadar onlara refakat edecek tertemiz ve güler yüzlü hosteslerin temin edilmesi, sahne alacak olan sanatçılar, oryantaller, animatörlerin belirlenmesi, sünnet düğünü organizasyonu ise palyaço ve kukla gösterileri, yemek, tatlı ve pastanın sunumu, en iyi şekilde servis edilmelerinden biz sorumluyuz.

Çok çalışkan ve işinin ehli olan elemanlarımız hiçbir aksaklığın yaşanmasına izin vermeden gece sonuna kadar denetimde olacak ve sizlerin bir dediğinizi iki etmeyeceklerdir. Işıklandırma, maytap ve havai fişek gösterilerinde bir numara olduğumuzu gururla belirtmeliyiz, çok uygun fiyatlar eşliğinde uzun süren renk ve ışık gösterileri hazırlıyoruz. Yurdun her yanına ulaşabilecek geniş bir ağımız var, siz neredeyseniz biz oradayız. Kurumsal firmalar, televizyon kanalları, marka tanıtımları, lansman ve siyasal partilerin seçim sloganları ve her türlü ihtiyaçları için de varız. Bu güne dek sizlerden aldığımız çok olumlu referanslar ile yaptığımız işin ne kadar önemli ve etkileyici olduğunun ayrımındayız. Biz fark değil farkındalık yaratıyoruz, sizler de bizim ayrıcalığımızdan yararlanmak isterseniz bize mesaj veya telefon yolu ile ulaşabilirsiniz. Çağrılarınız hemen değerlendirmeye alınarak sizinle iletişim kuracağız ve el ele vererek neler yapılması gerektiğini kararlaştıracağız. Unutmayın bizimle her şey çok güzel…


Bizimle iletişim Kur.

Atışalanı Cad. No:143 Eydemir Pasaj Girişi No:33 Atışalanı – Esenler/İST.

0536 744 11 87

info@altinkafeskina.com

http://www.altinkafeskina.com

Web Tasarım & SEO Ufuk Karaca